Hírek
2020. Május 28. 15:52, csütörtök | Helyi
Megjelent a friss Dombóvár és Körzete Szuperinfó
Megjelenik 17.000 példányban Dombóvár vonzáskörzetében, vagy olvasható online interaktívan +2 oldal kibővített tartalommal.
Dombóvári Szuperinfó az interaktív hirdetési újság - Többet rejt, mint gondolná!
Az elmúlt időszakban élővé, interaktívvá varázsoltuk lapunk online változatát.
Ezzel még több információt, szórakoztató tartalmat, jobb felhasználói élményt nyújtunk olvasóinknak.
Mit jelent ez?
Azok a hirdetések, amelyek érintésre sötétebb árnyalatúak lesznek, valamilyen interakciót tartalmaznak: a hirdetésre kattintva megnyílik a cég weboldala,
facebook oldala, vagy megjelenik egy térkép, jelezve a cég földrajzi helyét, mobiltelefonról elindíthat egy telefonhívást, vagy közvetlenül e-mailt küldhet.
Hol érhető el az interaktív Szuperinfó?
Már szerdán, terjesztés előtt olvasható az online felületeinken:
- infoDombovar.hu/Olvasósarok
- dombovariszuper.info
- szuperinfo.hu
Megosztjuk facebook oldalainkon:
- Dombóvári Szuperinfó
- InfoDombóvár
Online felületünkön lapozzon tovább a 9. és 10. oldalra is!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 25. 11:12, péntek | Helyi
Régi jó barát a múzeumban
Dombóváron járva Dr. Novák Ferenc ny. újságíró, rádiós, jogász felkereste a Fekete István Múzeumot.
2025. Július 24. 08:32, csütörtök | Helyi
A hónap műtárgya - Fekete István Múzeum
Július hónap műtárgyának Csonka Sándor (1936-2018) néhai dombóvári festőművész Kele című festményét választotta a múzeum.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 23. 15:24, szerda | Helyi
A büntetés után a sport változtatta meg a dombóvári fiú életét
Az eset főszereplője egy 14 éves fiú, aki 2023 végén és 2024 elején bűncselekmények kapcsán került a rendőrség látókörébe. A dolgok, köszönhetően a rendőrségi munkának is, végül jóra fordultak - írja a Zsarumagazin.