Városlista
2025. augusztus 13, szerda - Ipoly

Hírek

2019. Május 19. 05:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

A Dunába esett egy férfi a Szabadság hídról

A Dunába esett egy férfi a Szabadság hídról

A Dunába esett egy férfi szombat reggel a Szabadság hídról; a budapesti vízirendőrök a Fővám térnél segítették partra - közölte a rendőrség a honlapján.

A közlemény szerint maga a vízbe esett férfi kért segítséget, és elmondta, hogy miközben a folyót nézte, megszédült és lezuhant a hídról. Mivel nem tudott egyedül partra jutni, ezért kérte a rendőrök segítségét.

A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járőrei perceken belül a helyszínre értek, és a férfit kimentették a folyóból, majd a Fővám térnél partra tették.

Címkék: duna, Szabadság híd

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 13. 07:35, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében

Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében, a légierő egy tűzoltási munkákban használható helikoptert küld az országba hétfős legénységgel

2025. Augusztus 13. 07:34, szerda | Belföld

AM: befejeződött a nyári aratás, kedvezőek a hozamok

A napokban befejeződött a nyári aratás Magyarországon, a rendelkezésre álló adatok alapján kedvezően alakulnak az idei betakarítás hektáronkénti hozamai és az össztermés az előzetes várakozásokhoz képest

2025. Augusztus 13. 07:32, szerda | Belföld

Hungrail: kritikus helyzetben a hazai vasúti árufuvarozás