Hírek
2011. December 07. 20:48, szerda |
Helyi
Forrás: Kaposszekcsői Közösségi Ház
A Mikulás a szekcsői oviban is tiszteletét tette - képgalériával

December 6-án délelőtt a kaposszekcsői óvodába is ellátogatott a Mikulás. Mintegy ötven kisgyermek várta izgatottan a jövetelét. Hangos énekszóval jelezték az irányt, hogy el ne tévedjen a Hószakállú.
Amikor a várva várt vendég megérkezett, neki is bátran szavaltak, énekeltek. Mindenki jó volt ebben az oviban, hisz senki sem kapott virgácsot. Amikor elment a Télapó, a Kaposszekcsői Orchidea Nyugdíjasklub tagjai érkeztek, hogy a nagymamák nevében ők is átadják ajándékaikat. Az ovisok kezében alig fért el a sok csomag! Vidáman telt a délelőtt.
A sok édességből vajon mennyi van még?
Képgalériánk a hírünk címsora alatti „Kapcsolódó galéria” hivatkozásra vagy a lenti képre kattintva nyitható meg.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 14. 08:26, csütörtök | Helyi
Forgalmirend-változás lesz augusztus 19–20-án Dombóváron
Az augusztus 19–20-ára tervezett rendezvények miatt több helyen útlezárásra és forgalmirend-változásra kell számítani Dombóvár-Kertváros városrészen.
2025. Augusztus 11. 15:13, hétfő | Helyi
Termőre fordult a göllei kertészmérnök által nemesített szőlő
A Gölle könnyei szőlőfajtát a Budapesten élő, 1933-ban Göllében született Dr. Sipos Lajos gépész- és kertészmérnök, nemesítő állította elő, aki a dombóvári gimnáziumban érettségizett 1951-ben.
2025. Augusztus 11. 10:08, hétfő | Helyi
Már lehet szavazni, hogy melyik dombóvári szervezet kapja a támogatást
Augusztus 20-tól egy teljes éven át minden eladott „Dombóvár Kenyere” után 20 Ft gyűlik egy helyi civil szervezet számára, de hogy melyik szervezet kapja, azt Önök dönthetik el.
2025. Augusztus 08. 15:24, péntek | Helyi
Durva gyorshajtókat mért a traffipax Dombóváron
Több, mint a megengedett legnagyobb sebesség duplájával közlekedett egy autós augusztus 6-án délután Dombóvár külterületén.