Hírek
2014. Február 02. 10:18, vasárnap |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei rendőr Főkapitányság, fotó: szeged.hu
Biztonsági intézkedést alkalmaztak a rendőrök
Összefüggéstelenül beszélt és zavartan viselkedett egy férfi Dombóváron. A rendőrök biztonsági intézkedést alkalmaztak.
Dombóváron 2014. január 31-én 19 óra 43 perckor az egyenruhások egy 66 éves dunaújvárosi férfit igazoltattak, aki az utcán sétált. Az idős férfi a rendőrök kérdéseire összefüggéstelenül válaszolt és láthatóan zavartan viselkedett. Nem tudta megmondani azt sem, hogy kihez érkezett a városba és van-e szállása éjszakára. A rendőrök a hideg időre való tekintettel biztonsági intézkedést alkalmaztak és a férfit a dombóvári kórházba szállították, ahol az orvos megvizsgálta, de sérülése vagy
betegsége nem volt. Fennállt a veszélye annak, hogy a férfi az utcán hagyása esetén kihűl vagy bűncselekmény áldozatává válik, ezért éjszakára a dombóvári hajléktalanszállón helyezték el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 04. 16:45, szerda | Helyi
Az Őszikék Idősek Klubja szeretettel várja a dombóvári időseket
Gondolkodást serkentő foglalkozásokon, memóriát fejlesztő programokon lehet részt venni a Dombóvár, Szabadság u. 8. alatti idősek klubjában.
2026. Március 03. 09:00, kedd | Helyi
Pálinka- és Borversenyt tartottak Nakon
Nak Község Önkormányzata az idei évben is megszervezte a hagyományossá vált pálinkaversenyét. Pár év kihagyás után pedig borversenyt is tartottak a településen.
2026. Március 02. 15:30, hétfő | Helyi
Teljeskörűen felújítják a dombóvári rendelőintézetet
Teljeskörűen felújítják a dombóvári Szent Lukács Kórházhoz tartozó rendelőintézetet, és elkezdődik az új mentőállomás építése a városban
2026. Február 26. 09:25, csütörtök | Helyi
Miért vannak háborúk? - interaktív előadás a Dombóvári Művelődési Házban
Mit tehetünk a békéért? Milyen az igazi béke? Február 27-én, pénteken 18 órától ezekre a kérdésekre keresik a választ a Pinceszínházban.

