Hírek
2019. Június 22. 18:04, szombat |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
EURO-2020 - Több mint négy és félmillió jegyigénylés
Egy hét alatt több mint 4,5 millió jegyigénylés érkezett a jövő nyári labdarúgó Európa-bajnokságra.
Az európai szövetség (UEFA) honlapjának közlése szerint a múlt szerdán megkezdődött regisztrációs időszak óta 190 országból érkezett belépővásárlási igény.
Az Európa 12 városában - közte Budapesten - megrendezésre kerülő torna mérkőzéseit Angliából, Németországból, Oroszországból, Magyarországról, Hollandiából és Dániából szeretnék a legtöbben a helyszínen megtekinteni.
A legfőbb igény a londoni Wembley Stadionban megrendezésre kerülő döntőre érkezett.
A tornára összesen hárommillió belépőt értékesítenek, az első igénylési időszak július 12-én zárul, az első sorsolást a jegytulajdonosokról július végén tartják.
A 24 csapatos tornát június 12. és július 12. között rendezik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 16:00, kedd | Külföld
Kínai külügyminiszter: a világ nem térhet vissza a \"dzsungel törvényéhez\"
2026. Március 03. 08:00, kedd | Külföld
Robert Fico találkozót javasol az Európai Bizottság elnökével a Barátság kőolajvezeték ügyében
Robert Fico találkozót indítványoz Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével a Barátság kőolajvezetéken történő tranzit újraindításáról
2026. Március 03. 07:39, kedd | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: a nagy hullám még hátravan
A \"nagy hullám még hátravan\" az Irán elleni offenzívából Donald Trump amerikai elnök szerint, aki hétfőn a CNN amerikai hírtelevíziónak nyilatkozva úgy fogalmazott: \"még nem is kezdték el igazán keményen ütni őket\".

