Hírek
2011. December 06. 07:58, kedd |
Külföld
Forrás: mno.hu/MTI
Kézigránátokkal akart repülőre szállni
Öt kézigránátot találtak egy utas poggyászában Newark repülőterén – jelentette hétfőn az amerikai CBS tv-csatorna hétfőn az amerikai repülésbiztonsági hatóságra (TSA) hivatkozva.
A TSA bejelentése szerint a Brüsszelbe készülő hölgynél lévő kézigránátok nem voltak élesek, s a még a hétvégén történt eset nem okozott fennakadásokat a New York nemzetközi légi forgalmát biztosító három reptér egyikének, a Newark Liberty Airport (EWR) működésében.
A repülésbiztonsági hatóság újólag felhívta az amerikai utasok figyelmét a légi utasok poggyászára vonatkozó előírások betartására, utalva arra, hogy ugyancsak a hétvégén egy Los Angelesbe induló utas táskájában hitelkártya-kést találtak, ami szintén a tiltott tárgyak között van.
Fotó: TSA
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 16:00, kedd | Külföld
Kínai külügyminiszter: a világ nem térhet vissza a \"dzsungel törvényéhez\"
2026. Március 03. 08:00, kedd | Külföld
Robert Fico találkozót javasol az Európai Bizottság elnökével a Barátság kőolajvezeték ügyében
Robert Fico találkozót indítványoz Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével a Barátság kőolajvezetéken történő tranzit újraindításáról
2026. Március 03. 07:39, kedd | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: a nagy hullám még hátravan
A \"nagy hullám még hátravan\" az Irán elleni offenzívából Donald Trump amerikai elnök szerint, aki hétfőn a CNN amerikai hírtelevíziónak nyilatkozva úgy fogalmazott: \"még nem is kezdték el igazán keményen ütni őket\".

