Hírek
2020. Április 23. 07:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Dombóvári Szuperinfó
Megjelent a friss Dombóvári digitális Szuperinfó
- az interaktív hirdetési újság - mely egy megváltozott helyzetben új módon informál!
A képre kattintva megnézheted az aktuális digitális Szuperinfót!
Mivel a járványhelyzet miatt úgy döntöttünk, hogy a papír alapú újság kiadását átmenetileg felfüggesztettük, megújult lapunk online kiadása. Tudjuk, hogy ilyenkor mindenki először a marketing költségeit csökkenti, ezért most ügyfeleinknek egy válságkezelő, költségoptimalizáló, ugyanakkor állandó jelenlétet is biztosító lehetőséget szeretnénk nyújtani.
Ma az internetezők 70-75%-a már mobil eszközt használ, telefonról, táblagépről olvasunk híreket, lógunk a közösségi oldalakon. Ráadásul most, hogy a vírus a négy fal közé szorít bennünket, egyre több időt töltünk a különböző kütyüinkkel.
A Dombóvár és körzete Szuperinfót a kinyomtatott heti 17.000 példányon felül évek óta online változatban is elérhetővé tettük minden héten, és az a tapasztalatunk a számokat látva, hogy olvasóink kedvelik ezt a formát is, minél gyorsabban szeretnének friss információkhoz jutni.
Most egy újabb nagy lépést tettünk: élővé, interaktívvá varázsoltuk lapunk online változatát.
Ezzel még több információt, szórakoztató tartalmat, jobb felhasználói élményt szeretnénk nyújtani olvasóinknak.
Mit jelent ez?
Az újságban található hirdetési felületre kattintva feltárulhat egy másik világ. Virtuálisan elmehetünk egy előadásra, kiállításra, istentiszteletre, megnézhetünk egy videót, bővebben tájékoztathatjuk ügyfeleinket egy pl. egy aktualizált Cégregiszter vagy webboldal formájában stb. A lehetőségeken folyamatosan fejlesztünk!
Hol érhető el az aktuális digitális Dombóvár és körzete Szuperinfó?
- Dombóvári Szuperinfó Facebook oldala
- InfoDombóvár Facebook oldala
- Infodombovar.hu oldalon Szuperinfó menü
A járvány és a vészhelyzet mindenki számára sokkal nehezebbé tette az életet, és minden hozzáértő azt mondja, hogy ezután elmélyülő válság jön. Aki ezzel sikeresen meg akar küzdeni, annak fejlődni kell, új eszközöket, lehetőségeket találni és használni. Mi most új eszközöket, új lehetőségeket nyújtunk ügyfeleinknek. Ezek az interaktív megoldások lehetőséget teremtenek hirdetőinknek arra, hogy költségkímélőbb csatornákon is eljussanak az olvasókhoz, tudassák őket, hogy most is léteznek.
A mi felajánlásunk: közérdekű információkat ingyenesen teszünk közzé online felületeinken!
Tartson velünk ebbe az új, kalandos, interaktív világba!
Kattintson az egyes hirdetésekre, mert többet rejt, mint gondolná, szórakoztatva informál!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 11. 15:13, hétfő | Helyi
Termőre fordult a göllei kertészmérnök által nemesített szőlő
A Gölle könnyei szőlőfajtát a Budapesten élő, 1933-ban Göllében született Dr. Sipos Lajos gépész- és kertészmérnök, nemesítő állította elő, aki a dombóvári gimnáziumban érettségizett 1951-ben.
2025. Augusztus 11. 10:08, hétfő | Helyi
Már lehet szavazni, hogy melyik dombóvári szervezet kapja a támogatást
Augusztus 20-tól egy teljes éven át minden eladott „Dombóvár Kenyere” után 20 Ft gyűlik egy helyi civil szervezet számára, de hogy melyik szervezet kapja, azt Önök dönthetik el.
2025. Augusztus 08. 15:24, péntek | Helyi
Durva gyorshajtókat mért a traffipax Dombóváron
Több, mint a megengedett legnagyobb sebesség duplájával közlekedett egy autós augusztus 6-án délután Dombóvár külterületén.
2025. Augusztus 07. 08:00, csütörtök | Helyi
Minden generációnak felelőssége továbbvinni az olyan életművet, mint Ujváry Lajos festőé
A kápolnásnyéki Halász-kastélyban, nyílt meg az Ujváry Lajos 100 - A Kisképző legendás festő tanára című kiállítás.