Hírek
2018. Március 27. 15:26, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Több sír is megrongált két fiú Baranyában
Fél órán belül beazonosították és elfogták azt a fiút a rendőrök, aki gyermekkorú társával több síremléket rongált meg a mindszentgodisai temetőben.
Egy nő tett bejelentést a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába hétfőn 18 órakor azért, mert a mindszentgodisai római katolikus temetőben valaki több síremlékről leszedte, majd összetörte a vázákat és a mécsestartókat.
A rendőrök fél órán belül beazonosították és elfogták a sírokat megrongáló 15 éves helybeli fiút, majd előállították a rendőrségre. A fiatalkorú fiú gyanúsítotti kihallgatásán elismerte a bűncselekmény elkövetését, és elmondta, hogy a sírokat egy 13 éves, szintén helybeli fiúval együtt rongálta meg.
Ügyükben rongálás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a Komlói Rendőrkapitányság indított nyomozást.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 18. 12:00, szombat | Belföld
Hárommal nőtt a Tisza képviselőinek a száma
Magyar Péter: hárommal több képviselői helyünk van
2026. Április 18. 11:00, szombat | Belföld
Gulyás Gergely: olyan Fidesz-frakció kell, amely a párt megújulását képes szimbolizálni
2026. Április 18. 09:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: nagy országos rendezvény lesz az új kormány megalakulásának napján
Nagy országos rendezvényt szervez a Tisza Párt az új Országgyűlés alakuló ülésére a Parlament előtti Kossuth térre
2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet
Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.

