Hírek
2022. Március 01. 12:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Tömegszerencsétlenséget okozott egy embercsempész Sárvár közelében
Heten súlyosan, négyen könnyebben megsérültek kedd hajnalban a 88-as úton Sárvár közelében, miután egy embercsempész árokba borult járművével - tájékoztatta a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.
Seffer Lilla közölte: egy szerb állampolgár vezette a szerb rendszámú járművet, amelyben tíz, magát afgánnak és tunéziainak valló illegális bevándorló utazott.
Az utasokat a mentők kórházba vitték, a sofőrt embercsempészés, valamint tömegszerencsétlenséget okozó közúti baleset okozása megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették.
A sajtóreferens hozzátette: keddre virradóra rendőrségi információk alapján ellenőrzést végeztek a 88-as úton; éppen arról a gépkocsiról voltak értesüléseik, amelyik balesetet szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 18. 11:00, szombat | Belföld
Gulyás Gergely: olyan Fidesz-frakció kell, amely a párt megújulását képes szimbolizálni
2026. Április 18. 09:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: nagy országos rendezvény lesz az új kormány megalakulásának napján
Nagy országos rendezvényt szervez a Tisza Párt az új Országgyűlés alakuló ülésére a Parlament előtti Kossuth térre
2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet
Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok
Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.

